Biolampa Zepter Bioptron 2

Zepter Bioptron 2 je najväčší brat spomedzi biolámp Bioptron. Využíva sa hlavne v nemocniciach na nasvietenie veľkých plôch tela. Priemer filtra je cca 15 cm. Biolmapu Zepter Bioptron 2 využívajú lekári hlave na nasvietenie veľkých plôch.Používa sa na uzdravenie preležanín, bercových vredov, diabetickej nohy a pooperačných rán. Doba nastavenia je až 95 minút.

Na čo najlepšie nasvietenie pacienta sa využívajú rôzne stojany. či už stolové, podlahové alebo s možnosťou pripnutia na stenu.

Bioptron 2 od spoločnosti Zepter majú využitie najmä u lekárov nakočko je tento prístroj oveľa finančne náročnejší ako biolampa Zepter Bioptron MedAll alebo biolampa Zepter Bioptron Pro 1. Na biolampu Zepter Bioptron 2 neexistuje farebná terapia svetiel. S biolampami Zepter Bioptron 2 sa stretnete len v nemocniciach. Výhodnejšie je však túto bioptron lampu kúpiť ako platiť za každú procedúru v nemocnici. Zrátajte si to a dlho nerozmýščajte, akciové ceny tu nebudú navždy.

Kedy sa začalo využívať slnečné svetlo na liečenie?

Slneľné svetlo je najčastejšia forma energie. Je to základná sila cyklu života, teda je to ten najvhodnejší element pre posilnenie a podporenie procesov v organizme. Mnohé staroveké národy vedeli o liečebnom účinku svetla na ľudský organizmus a využívali ho na liečenie najrôznejších zdravotných problémov. Hoci v starovekých časoch nebol nikto schopný vedecky tieto účinky vysvetliť, liečivá sila tejto terapie bola jednoznačná.Slnečná energia a svetlo dokázali rýchlejšie hojiť rany spôsobené z rôznych príčin.

Prečo slnečné svetlo lieči?

3_4-bioptron_2Slnečné svetlo je časťou elektromagnetického žiarenia, ktoré sa šíri v nami rozličných dľžkach a má určitú energiu. Viditeľná časť slneľného svetla je nepatrná čiastka elektromagnetického spektra existujúceho v prírode. Neviditeľné časti spektra slneľného svetla sú ultrfialové (UV) a infračervené (IR) svetlá, obe pôsobiace na ľudský organizmus. Ultrafialové svetlo sa nachádza pod viditeľnou časťou spektra a je zložkou slneľného žiarenia, ktoré môže spôsobiť vážne zdravotné problémy. Infra?ervené svetlo sa na chádza nad viditeľnou časťou spektra a zväčša sa využíva ako zdroj tepla.

Ako Biolampa Zepter Bioptron vznikla?

V 19. storočí prezentoval dánsky lekár Neils Ryberg Finsen svoj vedecký úspech so svetelnou terapiou. V roku 1903 bol za svoju prácu ocenený Nobelovou cenou za medicínu. Finsen vyvinul prvý prístroj na generovanie technicky syntetizovaných slneľných lúčov. Dosiahol skvelé výsledky v lieľbe pacientov s rôznymi kožnými ochoreniami. V roku 1981 maďarský výskumný tím vytvoril svetelný zdroj, pôvodne založený na nízko-energetickej laserovej terapií, ale pracoval s kombináciou viditeľného svetla a infračerveného žiarenia. Výskumný tím považoval polarizáciu svetla za dôležitý parameter. Na základe tejto technológie bol vytvorený systém liečby svetlom pomocou biolampy Bioptron.

Pre koho je Biolampa Zepter Bioptron určená a ako liečenie prebieha?

Liečba pomocou biolampy Bioptron je rýchla a bezbolestná. Svetelné žiarenie vychádzajúce z biolampy nehreje a preto nehrozia žiadne popáleniny. Je preto mimoriadne vhodné pre liečbu celej rodiny od tých najmenších až po tých skôr narodených. Podľa konkrétneho problému, na ktorý biolampy  Bioptron používame, liečba prebieha denne v niekoľkých fázach, väčšinou až do ustúpenia príznakov alebo bolesti.Preto je liečba biolampou Bioptron vhodná aj pre tých najmenších.Dľžka každej aplikácie biolampy sa líši v závislosti na druhu ochorenia, ktorý liečime, ale spravidla nepresiahne 10 minút.

Prečo práve Biolampu Zepter Bioptron 2?

  • Všetky bioptron lampy sú vyrobené vo Švajčiarsku a sú teda zárukou kvality i zdravia.
  • Firma Bioptron má najdlhšie skúsenosti s výrobou biolámp nakoľko bola prvou firmou, ktorá priniesla toto inovatívne riešenie do medicíny.
  • Bioptron lampy Zepter sa používajú v mnohých zdravotných zariadeniach a boli klinicky testované.
  • Patentovaný výrobok.
  • Starostlivosť o zákazníka i po kúpe biolmapy Bioptron.
  • Forma platby môže byť v hotovosti, prevodom na účet,dobierku i na splátky.
  • Balík je poslaný kuriérskou spoločnosťou až ku vám domov ZADARMO.

 

Sorry, the comment form is closed at this time.