Biolampa Zepter Bioptron PRO 1

Biolampa Zepter Bioptron Pro 1 je väčší brat Bioptron MedAll. Jej odlišnosti sú hlavne v priemere filtra, ktorý ma hodnotu cca 11cm. Predáva sa so stolovým i podlahovým stojanom. Základnou výhodou biolampy Zepter Bioptron Pro 1 je jej filter, ktorý vám nasvieti podstatne väčšiu plochu.

S Biolampou Bioptron Pro 1 sa môžete stretnú v domácnostiach i nemocniciach. V domácnostiach sa využíva hlavne na nasvietenie celej tváre,nohy, chrbta a mnohého dalšieho. V nemocniciach sa využíva hlavne na hojenie popálenín pooperačných rán. Nasvietením touto Bioptron lampu šetríte čas.

Zepter Bioptron Pro 1 majú otáčaciu hlavicu s ktorou môžete nastaviť lampu do ktoréhokoľvek uhlu. Je možné ju otočiť až o 360 stupňov.

Pri nasvietení touto lampu už nezazneje signalizačný zvuk, ale je tam časovač. Na časovači si nastavíte koľko sa má dané miesto nahrievať. Má to veľkú výhodu pri pozeraní televízora, kedy sa vám nechce rátať pípnutia či držať lampu. Bioptron Pro 1 umiestnite na stojan, nastavíte časovanie a už si môžete užívať pohodlie pri vašom filme.

Zepter Bioptron využívajú mnohí lekári na zdroj ďalších príjmov. Ak potrebujete Zepter Bioptron na dlhšiu doba  chcete nasvietiť väčšiu plochu tak je Bioptron Pro 1 tým správnym riešením pre vás a vašu rodinu. Nekupujte ju pre druhých. Kúpte si ju pre seba a vašu rodinu. Vaše zdravie je to prvoradé tak si ho chráňme so Zepter Bioptron lampami.

Kedy sa začalo využívať slnečné svetlo na liečenie?

bioptron1Slne?né svetlo je naj?astejšia forma energie. Je to zákadná sila cyklu života, teda je to ten najvhodnejší element pre _vyrp14_843stojanposilnenie a podporenie procesov v organizme. Mnohé staroveké národy vedeli o lie?ebnom účinku svetla na ľudský organizmus a využívali ho na liečenie najrôznejších zdravotných problémov. Hoci v starovekých časoch nebol nikto schopný vedecky tieto účinky vysvetliť, liečivá sila tejto terapie bola jednoznačná. Slnečná energia a svetlo dokázali rýchlejšie hojiť rany spôsobené z rôznych príčin.

Prečo slnečné svetlo lieči?

Slnečné svetlo je časťou elektromagnetického žiarenia, ktoré sa šíri v nami rozlinýčch dľžkach a má určitú energiu. Viditeťná časť slnečného svetla je nepatrná čiastka elektromagnetického spektra existujúceho v prírode. Neviditeľné časti spektra slnečného svetla sú ultrfialové (UV) a infračervené (IR) svetlá, obe pôsobiace na ľudský organizmus. Ultrafialové svetlo sa nachádza pod viditeľnou časťou spektra a je zložkou slnečného žiarenia, ktoré môže spôsobiť vážne zdravotné problémy. Infračervené svetlo sa na chádza nad viditeľnou časťou spektra a zväčša sa využíva ako zdroj tepla.

Ako Biolampa Zepter Bioptron vznikla?

V 19. storočí prezentoval dánsky lekár Neils Ryberg Finsen svoj vedecký úspech so svetelnou terapiou. V roku 1903 bol za svoju prácu ocenený Nobelovou cenou za medicínu. Finsen vyvinul prvý prístroj na generovanie technicky syntetizovaných slnečných lúčov. Dosiahol skvelé výsledky v liečbe pacientov s rôznymi kožnými ochoreniami. V roku 1981 maďarský výskumný tím vytvoril svetelný zdroj, pôvodne založený na nízko-energetickej laserovej terapií, ale pracoval s kombináciou viditeľného svetla a infračerveného žiarenia. Výskumný tím považoval polarizáciu svetla za dôležitý parameter. Na základe tejto technológie bol vytvorený systém liečby svetlom pomocou biolampy Bioptron.

Pre koho je Biolampa Zepter Bioptron určená a ako liečenie prebieha?

Liečba pomocou biolampy Bioptron je rýchla a bezbolestná. Svetelné žiarenie vychádzajúce z biolampy nehreje a preto nehrozia žiadne popáleniny. Je preto mimoriadne vhodné pre liečbu celej rodiny od tých najmenších až po tých skôr narodených. Podľa konkrétneho problému, na ktorý biolampy  Bioptron používame, liečba prebieha denne v niekoľkých fázach, väčšinou až do ustúpenia príznakov alebo bolesti.Preto je liečba biolampou Bioptron vhodná aj pre tých najmenších.Dľžka každej aplikácie biolampy sa líši v závislosti na druhu ochorenia, ktorý liečime, ale spravidla nepresiahne 10 minút.

Prečo práve Biolampu Zepter Bioptron PRO 1?

  • Všetky bioptron lampy sú vyrobené vo Švajčiarsku a sú teda zárukou kvality i zdravia.
  • Firma Bioptron má najdlhšie skúsenosti s výrobou biolámp nakoľko bola prvou firmou, ktorá priniesla toto inovatívne riešenie do medicíny.
  • Bioptron lampy Zepter sa používajú v mnohých zdravotných zariadeniach a boli klinicky testované.
  • Patentovaný výrobok.
  • Starostlivosť o zákazníka i po kúpe biolmapy Bioptron.
  • Forma platby môže byť v hotovosti, prevodom na účet,dobierku i na splátky.
  • Balík je poslaný kuriérskou spoločnosťou až ku vám domov ZADARMO.

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *