Zepter Therapy Air Ion

Vysokokvalitný zdravotný prístroj Zepter Therapy Air Ion Vám  pomôže konečne sa kvalitne nadýchnuť. Je to špeciálny prístroj otestovaný mnohými odborníkmi z oblasti zdravia, ktorý napomáha k dlhšiemua  kvalitnejšiemu životu.

V našom vzduchu sa nachádzajú roztoče, baktérie, vírusy, prach a ďalšie škodlivé látky, ktoré poškodzujú naše pľúca a život. Pri každom nádychu vdychujeme do seba tieto škodlivé látky a ničíme svoje pľúca i telo. Vďaka použitiu čističky vzduchu Zepter Therapy Air Ion sa nemusíte báť týchto škodlivín. Vďaka prepracovanému systému, ktorý polhcuje a recykluje vzduch budete dýchať kvalitné ovzdušie, ktoré neublíži Vášmu zdraviu. Tento prístroj má rozsiahle využitie v kanceláriach alebo domácnosti. Pri vdychovaní kvalitného vzduchu môžete zlepšiť svoju koncentráciu, zvýšiť pracovné úsilie a budete sa vyhábať prepracovanosti alebo oslabeniu imunitného systému.

5 filtrov, jedinečná bariéra
Zariadenie Zepter Therapy Air® iOn je vybavené piatimi rôznymi filtrami na čistenie vzduchu:

  • antistatický filter (predný elektrostatický filter);
  • antibakteriálny filter (stredný filter);
  • filter HEPA (filter HEPA);
  • antialergický filter (strieborný antialergénny filter);
  • filter s aktívnym uhlím (uhlíkový filter odstra?ujúci pachy).

Všetky filtre sú umiestnené vo vnútri špeciálneho puzdra a tvoria celistvý konštrukčný prvok. Zaberajú veľmi malý priestor a jednoducho sa vymieňajú.
Všetky látky znečisťujúce vzduch sa odstraňujú pri prechode piatimi filtrami, ktoré pôsobia ako úplne neprestupné bariéry.

record_246715001 – ANTISTATICKÝ FILTER (predný elektrostatický filter)
Odstraňuje väčšie častice prachu, plesní, vlasy, lupiny, zvieraciu srsť atď.

2 – ANTIBAKTERIÁLNY FILTER (stredný filter)
Odstraňuje zvyšné malé častice prachu, baktérie väčšie než 1 mikrón, Súčasne chráni filter HEPA, ktorý je umiestnený bezprostredne za ním.

3 – FILTER HEPA
Účinne odstraňuje najmenšie častice prachu a tabakového dymu, zatiaľ čo antibakteriálny thiabendazol (organická antibakteriálna zlúčenina) odstraňuje bacily, spóry plesní a iné zárodky, a tým predchádza riziku infekcie.

4 – ANTIALERGICKÝ FILTER (strieborný antialergénny filter)
Obsahuje zmes striebra a apatitu (minerál) a antibakteriálneho činidla mimoriadne účinného pri odstraňovaní baktérie Legionella (Legionella bacillus), ktorá je zvlášť nebezpečná pre kojencov. Filter obsahuje tiež výťažok získaný z listov ginka dvojlaločného (Ginkgo Biloba), ktorý sa veľmi účinne používa na liečenie astmy, pľúcnych chorôb, na zlepšenie krvného obehu a tiež na odstraňovanie príčin alergií, vírusov, chrípky a baktérií.

5 – FILTER S AKTÍVNYM UHLÍM (uhlíkový filter odstraňujúci pachy)
Vďaka svojim vysokým absorpčným vlastnostiam odstraňuje nepríjemné pachy pochádzajúce z potravín, jedovaté plyny a ďalšie zápachy.

Tieto špeciálne filtre sú pre znečisťujúce látky neprestupné a môže nimi prechádzať len dokonale čistý vzduch. Vyčistený vzduch vstupuje do modulu obsahujúceho zabudovaný iónový generátor, kde sa obohacuje o záporné ióny.

Sorry, the comment form is closed at this time.