Zepter Tuttoluxo 6S black

Zepter Tuttoluxo 6S Black predstavuje revolúciu v upratovaní a čistení. Nejedná sa o klasický vysávať, ale o polyfunkčný prístroj, ktorý dokáže pomôcť takmer so všetkým v domácnosti.

Vysávanie – Mokré & Suché s použitím vody
Parné čistenie & Dezinfekcia
Parné čistenie & Vysávanie súčasne
Profesionálne parné žehlenie – vertikálne & horizontálne
čistenie vzduchu & Aromatizácia vzduchu
Zvlhčovanie vzduchu

VIACNÁSOBNÝ VÝKON PRE ABSOLÚTNU ČISTOTU

Vďaka výmyslu pary a vody zachytáva tento prístroj pri čistení všetok prach, roztoče a mikróby, ktoré sa pri klasickom vysávaní vysávačom ďalej rozptyľujú po okolí a my ich vdychujeme. tento prístroj všetky nečistoty dáva do vody, kde sa ďalej nerozširujú a nepotrebujete k tomu žiadne vrecká alebo ďalšie nadbytočné príslušenstvo. Vďaka pare už nemusíte umývať dlážky vodou, ale jednoducho ich naparíte a tým vyčistíte i náročnejšie nečistoty, ktoré sú problémom pri umývaní vodou. Vďaka pare s vysokou teplotou špina rýchlo mizne.

Už viac nemusíme míňať peniaze na drahé a nebezpečné čistiace prostriedky. Nemusíme kupovať ani vrecká a filtre do vysávačov:

Ušetrite až 100 % na vreckách do vysávačov
Ušetrite až 100 % na čistiacich prostriedkoch

Para je tak účinná – z jedného litra vody sa vyrobí až 1000 litrov pary a vďaka rozumnému riešeniu TUTTOUXO 6SB môžete naplniť ohrievač vodou aj počas prevádzky prístroja, čím sa zabezpečí neustály prísun pary.
S TUTTOLUXO 6SB môžete:

Ušetriť až 50 % času pri upratovaní
Ušetriť až 70 % času pri žehlení 

1. Vysávanie – Vlhké & Suché
S použitím vodného filtra

TUTTOLUXO 6SB je vysokovýkonný vysávač, použiteľný vždy a všade tam, kde potrebujete jednoducho a účinne upratať. SUCHÉ VYSÁVANIE odstráni špinu a prachové častice a MOKRÉ VYSÁVANIE vysaje všetky rozliate tekutiny. Okrem profesionálneho vysávania, TUTTOLUXO 6SB s pomocou jedinečného patentovaného systému rozprašovania, ktorým zachytí a odstráni aj tie najmenšie častice prachu, vyčistí dokonca aj vzduch. Toto nedokáže žiadne vrecko do vysávača, vyrobené z porézneho papiera.

2. Čistenie parou & Dezinfekcia

Para má pri čistení mnoho využití a mnoho výhod!
Vďaka svojej vysokej teplote, para sterilizuje, dezinfikuje a zabíja všetky bacily a baktérie. Tlak pary s ľahkosťou odstraňuje aj tú najodolnejšiu špinu a nečistoty, bez potreby použitia škodlivých TL6S_black2chemikálií, pričom dosiahne aj na ťažko dostupné miesta.

3. čistenie parou & Vysávanie
Všetko naraz

TUTTOLUXO 6SB posúva čistenie parou a vysávanie o krok ďalej, vďaka ich znásobenému účinku.
Súvislý tlak pary a teplota 148°C, prenikajú hlboko do kobercov, matracov a čalúnenia, čím ich sterilizujú, ničia roztoče, pričom výkonný motor vysávača vysaje všetky nečistoty a telá mŕtvych roztočov. Jednoducho použiteľný ohrievač je možné naplniť aj počas používania.

4. Profesionálne žehlenie parou
Vertikálne & Horizontálne

Žehlička TUTTOLUXO 6SB je praktická a profesionálna, a na rozdiel od bežných domácich žehličiek má bezkonkurenčné dezinfekčné účinky.

Systém dolievania vody zabezpečí súvislý tlak pary počas vertikálneho aj horizontálneho žehlenia. Vďaka sile pary budú vaše odevy vyhladené ako z čistiarne, a pritom ušetríte čas i peniaze. Chráni aj tie najjemnejšie materiály, vrátane hodvábu, menčestru, vlny, kašmíru…

5. čistenie vzduchu & Aromaterapia

Luxus čistého vzduchu

Dýchanie by sme nemali považovať za samozrejmosť, najmä v časoch, keď stúpa výskyt astmy a alergií.
Preto vedecký tím firmy Zepter vyvinul technológiu TUTTOLUXO 6SB, zameranú na čistenie vzduchu, ktorý každodenne dýchame.

Filtračný systém zachytí takmer 100 % prachových častíc, prechádzajúcich prístrojom.

Čistí vzduch, ktorý dýchame. Bežný vysávač rozvíri nečistoty z kobercov do vzduchu, ktorý vdychujeme, ale TUTTOLUXO 6SB čistí koberce, a zároveň aj vzduch.

Sorry, the comment form is closed at this time.